Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum o nasim Zmajevima Seji i Vedi ♥


You are not connected. Please login or register

TSG 1899 Hoffenheim

4 posters

Go down  Poruka [Stranica 1/1]

1TSG 1899 Hoffenheim Empty TSG 1899 Hoffenheim Wed Jun 10, 2009 4:13 pm

♥SS23_ajla

♥SS23_ajla
Admin

TSG 1899 Hoffenheim Fcgbh



♥SS23_ajla: komentar modifikovan dana: Thu Jun 11, 2009 9:54 pm; prepravljeno ukupno 1 puta

https://www.facebook.com/home.php?ref=logo#/group.php?gid=7520145

2TSG 1899 Hoffenheim Empty Re: TSG 1899 Hoffenheim Wed Jun 10, 2009 11:57 pm

♥Salihovic♥

♥Salihovic♥
Admin

TSG 1899 Hoffenheim Ibid

Ibisevic bleibt bis 2013

Der Hit für 1899 Hoffenheim: Stürmer-Star Vedad Ibisevic (24) hat seinen bis 2010 laufenden Vertrag vorzeitig bis 2013 verlängert!

Der Bosnier hatte sich in der Vorrunde mit 18 Toren in 17 Spielen an die Spitze der Torjägerliste und Hoffe an die Spitze der Tabelle geschossen. Im Januar zog er sich einen Kreuzbandriss im linken Knie zu. Jetzt greift Vedo, der 2007 aus Aachen kam, wieder an, sagt: „Ich bin in Hoffenheim sehr glücklich und freue mich auf den Saisonauftakt.“

Manager Jan Schindelmeiser: „Vedad ist wesentlicher Bestandteil bei uns. Die Verlängerung ist ein Signal.“

Quelle:Bild Datum:26.05.2009


Prevod: Ukratkoo Vedo produzuje Ugovor sa Hoffenheimom do 2013.Pa puno Srece Vedo Very Happy

https://sejadvedad.bosnianforum.com

3TSG 1899 Hoffenheim Empty Re: TSG 1899 Hoffenheim Thu Jun 11, 2009 12:00 am

*23_azra_19*

*23_azra_19*
Admin

TO BOZE!!! HVALA TI Very Happy

4TSG 1899 Hoffenheim Empty Re: TSG 1899 Hoffenheim Thu Jun 11, 2009 11:32 am

Semy33

Semy33

Azra#19 (citat):TO BOZE!!! HVALA TI Very Happy


imas pravo azra Very Happy♥️ Smile Smile Smile Smile [i]

5TSG 1899 Hoffenheim Empty Re: TSG 1899 Hoffenheim Fri Jul 03, 2009 8:59 am

♥Salihovic♥

♥Salihovic♥
Admin

TSG 1899 Hoffenheim Vedopripreme2

IBIŠEVIĆ POČEO PRIPREME S HOFFENHEIMOM

Vedad Ibišević, najbolji strijelac Bundeslige u jesenjem dijelu šampionata, kojeg je povreda prednjih križnih ligamenata spriječila da postane prvi topnik Njemačke, vratio se na teren!


Reprezentativac BiH danas je započeo pripreme Hoffenheima, na kojim se pojavila većina prvotimaca iz prošle sezone. Treneru Ralfu Rangnicku nije se javio samo Demba Ba, iako „slavljenik“ (Rangnicku danas proslavio 51. rođendan) vjeruje kako će Senegalac ostati u njegovoj ekipi, odnosno da neće preći u Stuttgart.

Prvotimci Hoffenheima danas su odradili testove aerobne i anerobne izdržljivosti, a prema izvještajima njemačkih medija naš internacionalac podnio je sve napore, odnosno šestomjesečna pauza na njega nije ostavila nikakav trag.

Ibišević, Salihović i saigrači sutra (utorak) će otputovati u trening kamp u Westerwaldu (Stahlhofen am Wiesensee), a prvu kontrolnu utakmicu odigraće u petak protiv FSG Altendieza.


Quelle:Sportsport.ba

https://sejadvedad.bosnianforum.com

6TSG 1899 Hoffenheim Empty Re: TSG 1899 Hoffenheim Fri Jul 03, 2009 12:26 pm

♥Salihovic♥

♥Salihovic♥
Admin

TSG 1899 Hoffenheim Unbenanntpro

Vedad Ibišević ponovo s lakoćom zabija golove


Na treninzima Hoffenheimovih nogometaša u Stahlhofenu na Wiesenseeu jedan igrač odskače, izvještava njemački Bild. Riječ je o bosanskohercegovačkom reprezentativcu Vedadu Ibiševiću.
Prošlo je tačno 170 dana otkako je 25-godišnji napadač stradao igrajući prijateljski dvoboj u La Mangi. Križni ligament u desnom koljenu sasvim je zacijelio, barem prema onome što Ibišević pokazuje u trening-kampu.

- Jednostavno se radi o prekrasnom osjećaju. Prekrasno je ponovno igrati nogomet sa saigračima, udarati loptu i zabijati golove. Koljeno zasad ne pokazuje negativne reakcije. Osjećam se jako dobro i potpuno sam sretan - izjavio je popularni Vedo, strijelac fantastičnih 18 pogodaka za Hoffenheim u jesenskom dijelu prošlog prvenstva (17 utakmica), kojima je tada svježeg Bundesligaša doveo do naslova prvaka na polovini sezone.

Ibišević u Stahlhofenu izgleda kao prošle jeseni, tvrde u Bildu. Dribla, ulazi bez rezerve u duele na tlu i u zraku, zbunjuje suparničke igrače trikovima i puca iz svih pozicija. U četvrtak je na trening-utakmici zabio četiri gola iz četiri udaraca zaredom.

- Nisam očekivao da će se tako brzo dovesti u red. Odlično se kreće i radi punim intenzitetom. Pokazuje stvari po kojima je prepoznatljiv. Vidi se da osjećaj za gol nije izgubio. Mislim da će nastaviti od tačke na kojoj je jesenas stao - izjavio je trener Bundesligaša Ralf Rangnick, najavivši da će Ibiševiću ovih dana svakako dati priliku prvi put zaigrati nakon januarske povrede u La Mangi.

Ibiševićev saigrač i vršnjak iz kluba i iz reprezentacije, ljevonogi veznjak Sejad Salihović, kaže:

- Toliko nam je nedostajao proljetos da smo svi veseli isto kao i on. Kao što sada zabija na treningu, uskoro će zabijati na službenim utakmicama. Radujem se što će već u septembru pojačati reprezentaciju Bosne i Hercegovine, u dvobojima s Armencima i Turcima.

Quelle:Totalsport

https://sejadvedad.bosnianforum.com

7TSG 1899 Hoffenheim Empty Re: TSG 1899 Hoffenheim Fri Jul 10, 2009 10:52 am

♥Salihovic♥

♥Salihovic♥
Admin

TSG 1899 Hoffenheim Ibisevicstrijelac300
IBIŠEVIĆ: BAYERN JE MOJA MOTIVACIJA

Najbolji igrač prvog dijela prvenstva Bundeslige i reprezentativac naše države, Vedad Ibišević, nakon višemjesečne pauze ponovo se vratio na teren. Njegov povratak obradovao je sve u Hoffenheimu, ali sigurno i u Bosni i Hercegovini.

“Nije mi bilo lako. Za igrača su ovakve povrede najgore koje se mogu zamisliti, ali morate ostati optimistični i pozitivno razmišljati. Svake dvije do tri sedmice ostvarivao sam mali napredak i bio sam u stanju učiniti nešto novo. Tačno se sjećam koliko sam se veselio tim pomacima”, rekao je Ibišević za Uefa.com te dodao:

“Zabio sam svoj posljednji golu u Bundesligi prije povrede koljena Bayernu, a sada ću se vratiti na teren upravo protiv Bavaraca i to mi je dodatna motivacija”.

Trener Hoffenheima Ralf Ragnick također je izrazio zadovoljstvo stanjem u kojem se nalazi Vedad, a za Uefa.com je rekao:

“Nisam od njega očekivao toliku agilnost na startu, niti da će moći igrati takvim intenzitetom. Pokazao je da nije izgubio instikt za gol i nadam se da će nastaviti tamo gdje je stao. Mene lično ne muči njegovo psihičko stanje, znam da je jak u glavi, ali sada se postavlja pitanje da li će prva povreda dovesti do novih.

Quelle:Sportsport.ba

https://sejadvedad.bosnianforum.com

8TSG 1899 Hoffenheim Empty Re: TSG 1899 Hoffenheim Fri Jul 10, 2009 10:57 am

♥Salihovic♥

♥Salihovic♥
Admin

TSG 1899 Hoffenheim Ibisevicstrijelac300
IBIŠEVIĆ ODIGRAO 45 MINUTA

Nakon pola godine Vedad Ibišević se vratio na fudbalske terene, te je odigrao jedno poluvrijeme u prijateljskoj utakmici koju je Hoffenheim igrao sa Sonnenhofom.

Sonnehof je susret dobio sa 1:0, ali ono što je najvažnije u svemu je da je reprezentativni napadač fudbalske reprezentacije Bosne i Hercegovine odigrao prvih 45 minuta.

Vedo se u dva navrata našao u dobroj prilici za postizanje gola, ali nije uspio zatresti mrežu protivnika. Prvi se put našao u prilici u 13. minuti, kada je prodro u kazneni prostor gostiju, ali je šutirao preko gola. U drugoj se prilici našao u 34. minuti, ali je i ovaj put lopta otišla iznad gola.

U postavi Hoffenheima se našao i drugi bh. reprezentativac Sejad Salihović, koji je također na terenu proveo 45 minuta.

Quelle : Sportsport.ba

https://sejadvedad.bosnianforum.com

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 1/1]

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu