Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum o nasim Zmajevima Seji i Vedi ♥


You are not connected. Please login or register

Reprezentacija

4 posters

Go down  Poruka [Stranica 1/1]

1Reprezentacija Empty Reprezentacija Wed Jun 10, 2009 4:09 pm

♥SS23_ajla

♥SS23_ajla
Admin

Reprezentacija Cdf



♥SS23_ajla: komentar modifikovan dana: Thu Jun 11, 2009 5:05 pm; prepravljeno ukupno 1 puta

https://www.facebook.com/home.php?ref=logo#/group.php?gid=7520145

2Reprezentacija Empty Re: Reprezentacija Wed Jun 10, 2009 11:36 pm

♥Salihovic♥

♥Salihovic♥
Admin

♥️Salihovic♥️ (citat):Reprezentacija Salihovicgrckabihis

Džoker iz sjene

Salihović je golom za 2:1 potvrdio da u četi Miroslava Blaževića ima dosta artiljerije koje se protivnici trebaju čuvati...

U jeku špekulacija da li će Edin Džeko završiti u dresu slavnog Milana, svi smo od napadača nogometne reprezentacije Bosne i Hercegovine očekivali da jučer u Kanu sam savlada Oman.

Međutim, iz sjene je izbio naš drugi as, Sejad Salihović, koji je u finišu pobjedničkim golom za 2:1 potvrdio da u četi Miroslava Blaževića ima još artiljerije koje se protivnici trebaju čuvati.

Salihovićev gol, njegov prvi u 10 nastupa za reprezentaciju BiH, pružit će nam neophodan mir pred mečeve odluke u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo u Južnoj Africi.

Salihović iza sebe ima jako dobru sezonu. U dresu Hofenhajma, koji u proljeće ipak nije uspio nastaviti fantastični niz iz jesenje polusezone, odigrao je 29 utakmica, postigao osam golova i zabilježio devet asistencija.

Ukoliko ga povrede zaobiđu, naš fudbaler, koji još nije napunio 25 godina, u septembru će biti jedan od ključnih igrača naše selekcije, koja će krajem ove godine pokušati ispuniti snove bosanskohercegovačkih patriota i plasirati se na Mundijal u Južnoj Africi.

Quelle:Dnevni Avaz

https://sejadvedad.bosnianforum.com

3Reprezentacija Empty Re: Reprezentacija Wed Jun 10, 2009 11:58 pm

*23_azra_19*

*23_azra_19*
Admin

♥️Salihovic♥️ (citat):
♥️Salihovic♥️ (citat):Reprezentacija Salihovicgrckabihis

Džoker iz sjene

Salihović je golom za 2:1 potvrdio da u četi Miroslava Blaževića ima dosta artiljerije koje se protivnici trebaju čuvati...

U jeku špekulacija da li će Edin Džeko završiti u dresu slavnog Milana, svi smo od napadača nogometne reprezentacije Bosne i Hercegovine očekivali da jučer u Kanu sam savlada Oman.

Međutim, iz sjene je izbio naš drugi as, Sejad Salihović, koji je u finišu pobjedničkim golom za 2:1 potvrdio da u četi Miroslava Blaževića ima još artiljerije koje se protivnici trebaju čuvati.

Salihovićev gol, njegov prvi u 10 nastupa za reprezentaciju BiH, pružit će nam neophodan mir pred mečeve odluke u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo u Južnoj Africi.

Salihović iza sebe ima jako dobru sezonu. U dresu Hofenhajma, koji u proljeće ipak nije uspio nastaviti fantastični niz iz jesenje polusezone, odigrao je 29 utakmica, postigao osam golova i zabilježio devet asistencija.

Ukoliko ga povrede zaobiđu, naš fudbaler, koji još nije napunio 25 godina, u septembru će biti jedan od ključnih igrača naše selekcije, koja će krajem ove godine pokušati ispuniti snove bosanskohercegovačkih patriota i plasirati se na Mundijal u Južnoj Africi.

Quelle:Dnevni Avaz



LJUBI MAJKA OCI SVOJE LIJEPE :DD

4Reprezentacija Empty Re: Reprezentacija Thu Jun 11, 2009 9:28 am

♥Salihovic♥

♥Salihovic♥
Admin

Reprezentacija 44161192761618698121812

Džeko, Salihović i Spahić ostali u Kanu

Utakmica s Omanom u Kanu bila je posljednja obaveza većine reprezentativaca BiH u ovoj sezoni. Dan nakon susreta, jedva ih se desetak vratilo u Sarajevo. Većina ih se rasula širom Evrope uživajući u zasluženom odmoru.

Izuzetak su Elvir Rahimić i Marko Topić koji su otputovali u Rusiju, gdje se narednog vikenda nastavlja prvenstvo i za njih predaha nema. Odmora nema ni za Nemanju Supića, koji će se u Holandiji priključiti novom klubu Anortozisu na pripremama za pretkolo Evropske lige.

Quelle:Dnevni Avaz

Azurna obala

[/b]Neki su ostali u Kanu. Na Azurnoj obali će narednih nekoliko dana uživati Edin Džeko, Emir Spahić i Sejad Salihović. Za vikend se Džeko i Spahić vraćaju u Sarajevo, najavili su da će igrati odbojku na pijesku tokom turnira na Bembaši, a nakon toga idu u Dubrovnik.[b]

- Planiramo poslije toga otići i na Ibicu - otkrio nam je Džeko.

Put Španije će i Zvjezdan Misimović. Miske se iz Kana vratio kući u Minhen, a sa njim je krenuo i rezervni golman Adis Nurković, koji će biti njegov gost u glavnom gradu Bavarske.

Poslije Minhena, Misimović će s porodicom odmor provesti na čuvenom španskom ostrvu Palma de Majorki.


Muratović nema plana

Miralem Pjanić ostao je u Francuskoj te je otputovao kući u Lion. U rodni Strazbur otišao je Sanel Jahić, gdje ga čekaju supruga i dijete.

Samir Muratović je od Šturma dobio dodatnih sedam dana odmora, a kako nam je rekao, još nema plan gdje će provesti slobodno vrijeme.

U društvu porodice

Senijad Ibričić došao je u Sarajevo, a odmor će provesti u društvu porodice u Sanskom Mostu.

- Cijele godine sam na moru u Splitu. Na Sani se najbolje odmorim i opustim - kaže Ibričić.



♥Salihovic♥: komentar modifikovan dana: Thu Jun 11, 2009 9:31 am; prepravljeno ukupno 1 puta

https://sejadvedad.bosnianforum.com

5Reprezentacija Empty Re: Reprezentacija Thu Jun 11, 2009 9:31 am

♥Salihovic♥

♥Salihovic♥
Admin

Prava Istina na Sani se najbolje odmori Wink

https://sejadvedad.bosnianforum.com

6Reprezentacija Empty Re: Reprezentacija Thu Jun 11, 2009 6:32 pm

Tamych

Tamych

Neki su ostali u Kanu. Na Azurnoj obali će narednih nekoliko dana uživati Edin Džeko, Emir Spahić i Sejad Salihović. Za vikend se Džeko i Spahić vraćaju u Sarajevo, najavili su da će igrati odbojku na pijesku tokom turnira na Bembaši, a nakon toga idu u Dubrovnik.
drunken Shocked
ja cu najvjerovatnije ici na taj turnir, prijavila mi se jaranica...

7Reprezentacija Empty Re: Reprezentacija Thu Jun 11, 2009 6:47 pm

♥Salihovic♥

♥Salihovic♥
Admin

Tamych (citat):
Neki su ostali u Kanu. Na Azurnoj obali će narednih nekoliko dana uživati Edin Džeko, Emir Spahić i Sejad Salihović. Za vikend se Džeko i Spahić vraćaju u Sarajevo, najavili su da će igrati odbojku na pijesku tokom turnira na Bembaši, a nakon toga idu u Dubrovnik.
drunken Shocked
ja cu najvjerovatnije ici na taj turnir, prijavila mi se jaranica...

b


blago ti se Shocked

https://sejadvedad.bosnianforum.com

8Reprezentacija Empty Re: Reprezentacija Thu Jun 11, 2009 6:57 pm

Tamych

Tamych

♥️Salihovic♥️ (citat):
Tamych (citat):
Neki su ostali u Kanu. Na Azurnoj obali će narednih nekoliko dana uživati Edin Džeko, Emir Spahić i Sejad Salihović. Za vikend se Džeko i Spahić vraćaju u Sarajevo, najavili su da će igrati odbojku na pijesku tokom turnira na Bembaši, a nakon toga idu u Dubrovnik.
drunken Shocked
ja cu najvjerovatnije ici na taj turnir, prijavila mi se jaranica...

b


blago ti se Shocked
Very Happy a samo na znam koji ce dan biti tamo :S
ali biti ce Dzeko i Spahic, a ja bi volila da bude Ibisevic ili Misimovic ili Pijanic ili Pandzo... Laughing

9Reprezentacija Empty Re: Reprezentacija Thu Jun 11, 2009 8:05 pm

♥Salihovic♥

♥Salihovic♥
Admin

Eh moja Tamija ti hoces da oni svi budu tamo haha Razz

Daj Boze Very Happy

https://sejadvedad.bosnianforum.com

10Reprezentacija Empty Re: Reprezentacija Thu Jun 11, 2009 11:09 pm

*23_azra_19*

*23_azra_19*
Admin

Tamych (citat):
♥️Salihovic♥️ (citat):
Tamych (citat):
Neki su ostali u Kanu. Na Azurnoj obali će narednih nekoliko dana uživati Edin Džeko, Emir Spahić i Sejad Salihović. Za vikend se Džeko i Spahić vraćaju u Sarajevo, najavili su da će igrati odbojku na pijesku tokom turnira na Bembaši, a nakon toga idu u Dubrovnik.
drunken Shocked
ja cu najvjerovatnije ici na taj turnir, prijavila mi se jaranica...

b


blago ti se Shocked
Very Happy a samo na znam koji ce dan biti tamo :S
ali biti ce Dzeko i Spahic, a ja bi volila da bude Ibisevic ili Misimovic ili Pijanic ili Pandzo... Laughing

jooooooj de me poveeeeedi Very Happy

11Reprezentacija Empty Re: Reprezentacija Fri Jun 12, 2009 12:44 am

Tamych

Tamych

♥️Salihovic♥️ (citat):Eh moja Tamija ti hoces da oni svi budu tamo haha Razz

Daj Boze Very Happy
pa za ove sto ih nabroja sam jako zainteresirana da ih vidim bez majce... Laughing a prvobitna namjera je da idemo tamo da se suncamo i ispod naocala gledamo momke kako igraju odbojku xD i mozda da uletimo sa svojim odbojkaskim potezima ala Bella Swan... ali sa Dzekom tamo je upravo postalo mnogo zanimljivije Very Happy

12Reprezentacija Empty Re: Reprezentacija Fri Jun 12, 2009 12:55 am

*23_azra_19*

*23_azra_19*
Admin

Tamych (citat):
♥️Salihovic♥️ (citat):Eh moja Tamija ti hoces da oni svi budu tamo haha Razz

Daj Boze Very Happy
pa za ove sto ih nabroja sam jako zainteresirana da ih vidim bez majce... Laughing a prvobitna namjera je da idemo tamo da se suncamo i ispod naocala gledamo momke kako igraju odbojku xD i mozda da uletimo sa svojim odbojkaskim potezima ala Bella Swan... ali sa Dzekom tamo je upravo postalo mnogo zanimljivije Very Happy
ja kad bi ih vidjela nebi se mogla mrdnut ni cent jeddan Razz Razz

13Reprezentacija Empty Re: Reprezentacija Sat Jun 13, 2009 10:50 pm

♥Salihovic♥

♥Salihovic♥
Admin

Nova vijest Wink

Reprezentacija A32g78

https://sejadvedad.bosnianforum.com

14Reprezentacija Empty Re: Reprezentacija Sat Jun 13, 2009 11:47 pm

*23_azra_19*

*23_azra_19*
Admin

Pametan je to DJECKO Laughing Laughing

15Reprezentacija Empty Re: Reprezentacija Wed Aug 12, 2009 12:57 pm

♥Salihovic♥

♥Salihovic♥
Admin

Azra#19 (citat):Pametan je to DJECKO Laughing Laughing

Da nas Djeckoo Very Happy

https://sejadvedad.bosnianforum.com

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 1/1]

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu